řešení | software | hardware

návrh & prodej

MES pro menší společnosti
MES jen s EAN a RFID čtečkami v Server provedení

Snadný modulární sběr dat z výroby


SFC Lite (Shop Floor Control také ozančovaný jako Server) je jednoduchý online otevřený systém MES bez nutnosti odváděcích terminálů a dalšího hardware pouze kombinovaná čtečka EAN a RFID. SFC umožňuje sledovat výrobní operace, spotřebu materiálů, lidských zdrojů, systému kvality a údajů jenž vznikají nebo jsou požadované při výrobě. Jako např. operační časy, zaměstnanci včetně jejich kvalifikace pro danou operaci, dodržování pracovních postupů, stavu kvality/jakosti daného výrobku v celém procesu.

základní schémaJe určený pro menší společnosti, které požadují jednoduchý, ale současně plnohodnotný přehled o výrobě. Jeho výhodou před ostatními systémy na trhu je možnost odvádět operace pohodlně přímo na pracovištích, bez nutnosti docházet k centrálním terminálům. To umožňuje sledovat skutečnou online výrobu v čase a nikoliv následnou po hromadném odvedení na konci směny nebo při ukončení operace/příkazu.

Další výhodou je, že odváděcí pracoviště nemusí být vybavena odváděcími terminály, což snižuje náklady na HW a zachovává komfort odvádění každého pracoviště.

Podrobné informace zde..

Kapesní terminál
s čtečkami EAN a RFID


Víceúčelový nástroj pro
snímání a odvádění výroby

stránky o čtečce..

Shop Floor Control
pro menší firmy


Simple system
pro vlastní úpravy

Výprodej

BT 1D EAN čtečka


Bluetooth

od 690 Kč bez DPH

KontaktníKontaktní linka

linka


Po-Pá    9 -15 hod

577 477 955

 

Volejte pro podrobnější informace o produktech.

Platí z celé ČR