řešení | software | hardware

návrh & prodej

Produkty

     Artesoft poskytuje produkty a služby v oblasti informačních technologií se zaměřením na výrobní a obchodní firmy. Všechny naše produkty jsou zaměřeny na vysokou úroveň kvality, jednoduchost, použitelnost, na stálou inovaci z hlediska rozvoje a využitelnosti nových technologi...

Hlavni produkty

  • Shop Floor Control - sběr a řízení dat z dílen, skladů, detailní sledování výroby. Více..
  • eMob - objednávky a prodej z vozu. Více..
  • eSemafor Lite - WiFi bezdrátová čtečka čárových kódů a RFID tagu v jednom zařízení Více..

Shop Floor Control


     Unikátní řešení pro sledování dat ve výrobě. Vychází se z Chryslerovského principu řízení kvality vniřního zákazníka, který byl popsán cca v 50. - 60. letech, kdy každé pracoviště je odběratelem předchozího a dodavatelem následujícího pracoviště. Cílem je omezit plýtvání nekvality na minimum více..

eMob


     Umožňuje zobrazovat a modifikovat data ve vašem informačním systému přímo ve firmě nebo a to hlavně mobilně kdekoliv a kdykoliv. Připojením mobilního zařízení uživatel přímo získává informace z informačního systému např. stav skladu, ceníky, akce, informace o zákaznících a pod. více..

WiFi kapesní čtečka EAN QR a RFID


je online progrmovatelná WiFi bezdrátová čtečka EAN kódu a RFID tagu 2v1. Komunikce probíhá přes WLAN pomocí protokolu TCP/IP. 

Pro implementaci nejsou potřebné žádné ovladače ani SDK. Díky tomu je snadná integrace čtečky s desktopovou aplikací či serverem a nebo integraci přímo do IS a MES systémů. více..

EAN 1D čtečka + BT

MJ-2877

499 Kč s DPH

KontaktníKontaktní linka

linka


Po-Pá    9 -15 hod

577 477 955

 

Volejte pro podrobnější informace o produktech.

Platí z celé ČR

Sběr dat z výroby 
pro malé firmy


Lite system
pro vlastní úpravy